Vít Kahánek

Frýdek přehrál Krnov a přeskakuje Uničov!

FBC ORCA KRNOV - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

5:6 (1:2 4:2 0:2)

A je to tady! Mužské Áčko bere ve 4. kole první body v sezóně a to rovnou za vítězství na hřišti Krnova.

I přes značnou marodku se Frýdek-Místek v 8. minutě utkání ujal vedení, když Březina nezaváhal a nedal strážci domácí svatyně Láryšovi sebemenší šanci. I když Krnov vzápění srovnal, nenechali se hosté vyvést z míry a byl to opět Frýdek, který šel do vedení, tentokrát záslouhou Bitzánkové přesné střely. Do druhé části vlétl Krnov jako znovuzrozený a za 2 minuty otočil vývoj utkání na 3:2. Vzápětí vrátil hosty do hry kanonýr Juroš, který za pouhých 8 sekund ukončil přesilovou hru. Poté, co domácí ve 33. minutě ustáli další přesilovou hru, odpověděli brankou Beránka a Šulavíka, byl to ovšem opět Juroš, který před koncem 2. části snižoval přesnou střelou k tyči, a tak jsme se mohli těšit na rozhodující 3. dějství. Ve 46 minutě dostal nabito, kdo jiný, než Juroš, který opět nezaváhal a završil tak svůj hattrick. Tímto Frýdek vyrovnal na 5:5 a když dostal ještě v 56. minutě výhodu přesilové hry, nenechal si tuto šanci protéct mezi prsty a po sehrávce na jeden dotek vystřelil Frýdku první výhru v sezóně frýdecký sniper Bitzánek.

branky: 10. Patrik Baránek, 21. Jaromír Filip, 23. Ondřej Miškov, 36. Patrik Baránek, 39. Jan Šulavík - 9. Josef Březina, 17. Daniel Bitzánek, 24. Martin Juroš, 39. Martin Juroš, 46. Martin Juroš, 55. Daniel Bitzánek;

sestava: Petr Fiala, Jaromír Dobeš, Antonín Godiš, Lukáš Rajgl, Filip Matějka, Richard Mäkký, Martin Juroš, Radim Klimecký, Josef Březina, Daniel Bitzánek, Tomáš Vežranovský, David Raab, Jan Piško