herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
Florbal je zábava.
Vít Korbáš

INFORMACE elévové, mladší žáci

Předběžné informace k letním turnajům pro kategorie elévové, mladší žáci.

V červnu si náše mládež užije dostatečné množství zábavy na turnajích. Jako první, si zahrajou naši mladší žáci na Ostrava cupu, a o pár dní později elévové na KIDS CUPU.

 

OSTRAVA CUP 1.-3.2018 -Ostrava

Stránky:

http://ostravacup.cz/junior/

Informace:

http://ostravacup.cz/junior/zobraz.asp?t=propozice

 

Soupiska:

Golmani:

Matěj Křístek, Magdaléna Hrišková

Hráči:

ŠIRŠÍ NOMINACE!!!

Patrik Vykoupil,Hriško Martin,Jakub Mamula,Adam Poloch,Tomáš Kornel,Šimík Ondřej,Anna Včelná, Cigna Karel,Vít Běčák, Konstantinidis Janis,Matyáš Pavelka,Martin Šimek, Honza Stuchlík, Jakub Gisttinger,Vaclavík Lukáš, Černý Václav,

 

KIDS CUP 9.6.2018- Ostrava

Stránky:

----

Informace:

TÝMY ÚČASTNÍCÍ SE TURNAJE:

-FBS Olomouc

-FBS Frýdek-Místek

-Tygři Proskovice

MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE:

- Základní škola a mateřská škola Staroveská 62/66 Ostrava-Proskovice (ŠT)

ZAČÁTEČNÍ CEREMONIÁL:

Začáteční ceremoniál začíná v 8:00 a trvá do 8:30, ceremoniál obsahuje vystoupení ostravského tanečního klubu a dále obsahuje základní informace o klubech, které na turnaji budou bojovat o již druhý florbalový Proskovický pohár.

Tým se ceremoniálu bude účastnit průvodem haly kde bude dějiště celého turnaje,pro lepší průvod svého týmu by byla nejlepší týmová vlajka, která by po celou dobu turnaje vlála před vchodem do haly.

SRAZ PŘED HALOU:

Sraz před halou všech týmů bude v 7:30, týmu bude hned poskytnuta šatna s potřebnou výbavou a bude mít přesně půl hodinu na přípravu na ceremoniál.

(bližší informace o programu zašleme do konce dubna)

Ročníky 2008,2009,2010

PROGRAM DNE

7:30 – Příjezd týmů a návštěvníků

8:00-8:30 – Zahajovací ceremoniál

8:30-8:40 – Generální trénink FBC Olomouc

8:40-8:50 – Generální trénink FBC Frýdek-Místek

9:00-9:45 – 1 zápas v rámci turnaje každý s každým

10:00-10:45 – 2 zápas v rámci turnaje každý s každým

11:00-11:45 – 3 utkání v rámci turnaje každý s každým

11:45-13:00 – Pauza ( probíhající svačiny a obědy )

13:00-13:45 – 4 utkání v rámci turnaje každý s každým (druhé kolo)

14:00-14:45 – 5 utkání v rámci turnaje každý s každým (druhé kolo)

15:00-15:45 – 6 uktání v rámci turnaje každý s každým (druhé kolo)

15:45-16:30 – Pauza (technické a úklidové připravy na finálový zápas)

16:30-17:30 – FINÁLE

17:30-18:00 – Ukončovací ceremoniál (předání poháru)

 

Soupiska:

Golmani:

Patrik Mrkva

Hráči:

ŠIRŠÍ NOMINACE!!!

Patrik Vykoupil,Hriško Martin,Jakub Mamula,Adam Poloch,Tomáš Kornel,Honza Stuchlík,Martin Šimek,Matouš Vaculík,Matyáš Hrtoň,Daniel Onderka,David Žílavý,Viktor Dančevský

Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in