Martin Juroš

Poslední zápas sezóny mužům nevyšel

FBC ORCA KRNOV - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

12:2 (3:0: 3:1 6:1)

Poslední 22. kolo odehrál Frýdek na půdě hostujícího Krnova. V oslabené sestavě a s 9ti hráči do pole ale nezvládl držet krok a postupně musel skousnout vysokou porážku.

Domácí Krnov, který měl už před tímto zápasem jistou 4. pozici v tabulce však nenechal nic náhodě a již od úvodního hvizdu vlétl do zápasu na 100%. To vyústilo v chyby frýdeckých borců a následné tresty v podobě tři branek během 15ti minut. Hosté se však i přes nějaké vyložené šance, nemohli přes bezchybného Chrásta prosadit. Do druhé části vkročil lépe opět Krnov, který tak přidal již 4. branku v utkání, ale i přes rychlý kontr Radka Měrky, přidal Krnov další dvě branky. Třetí část začala lépe pro hosty, když na 6:2 snižoval nejlepší frýdecký střelec Kahánek, ale pak už byla třetina v režii domácích. Když se Frýdku zranili dva hráče, nezbývalo mu do konce zápasu nic jiného, než s vypětím všech sil ubránit co nejlepší výsledek. Na konci zápasu ukazovala časomíra skóre 12:2. Vysokou porážkou a 11. místem v tabulce se tak rozloužilo frýdecké áčko se sezónou 2017/2018.

branky: 2. Tomáš Zakopčan, 6. Dominik Fňukal, 16. Ondřej Miškov, 23. Štěpán Lhoťan, 38. Filip Svoboda, 38. Jaromír Filip, 41. Filip Svoboda, 48. Ondřej Miškov, 52. Filip Svoboda, 52. Ondřej Miškov, 56. Jaromír Filip, 58. Filip Svoboda - 29. Radek Měrka, 41. Vít Kahánek;

sestava: Vojtěch Gřunděl, Václav Štrbák, Vít Kahánek, Martin Nenička, Jaroslav Dobeš, Jan Lojkásek, Tomáš Tobola, Radek Měrka, Žurek Daniel, Marek Hrabec