Vít Korbáš

Frýdek odjel z Uničova s prázdnou

FBC MARTECH ZŠ Uničov -FbC KOVO KM Frýdek-Místek

8:2 (2:2: 0:0 6:0)

Sezóna se pomalu chýli ke svému konci a frýdecké áčko se tentokrát vydalo do Uničova, který na ně ztrácel 3 body. Toto důležité utkání však muži nezvládli a tak se v tabulce posouvají na 10. pozici.

Od začátku zápasu působil Uničov ustrašeným dojmem, ale i přesto to byli právě domácí, kteří se zhostili vedení, když se v 5. minutě prosadil Jemelka. Frýdek dlouho nezahálel a na tuto trefu reagoval hned v 8. minutě Gamrot. V následujích 2 minutách se ještě prosadil Šincl s Žurkem, ale pak už byli golmani na obou stranách bezchybní. v druhé části jsme i přes značné brankové příležitosti gól neviděli a tak jsme si museli počkat na třetí třetinu. Po Jemelkové dorážce na 3:2 ve 47. minutě si mohl Frýdek zahrát přesilovou hru, tu však nevyužil a v zápětí dostal další branku na 4:2 ze Šinclova protiútoku. Hostům už nezbývaly síly na otočení nepříznivého skóre a díky otevřené obraně obdrželi další 4 branky. Z Uničova tak odjeli v oslabené sestavě bez bodu.

branky: 5. Lukáš Jemelka, 8. Jiří Šincl, 47. Lukáš Jemelka, 51. Kristián Dufek, 52. Jiří Šincl, 53. Tomáš Šalda, 59. Kristián Dufek, 60. Jiří Šincl - 8. Lukáš Gamrot, 10. Daniel Žurek;

sestava: Vojtěch Gřunděl, Václav Štrbák, Ivan Valigura, Radek Měrka, Matěj Vláčil, Filip Sikora, Lukáš Gamrot, Michal Prokop, Daniel Žurek, Tomáš Vežranovský, Martin Staník