I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Hranice si z Čeladné odvezly 3 body

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Hranice

1:7 (0:3 1:0 0:4)

O víkendu jsme byli svědky druhého novoročního utkání v 15. kola Frýdku-Místku proti Hranicím. Mírným favoritem byly Hranice, kterým se v této sezóně daří více. Roli favorita také povrdily a postupně si s dostatečným náskokem došly pro 3 body.

I přes větší množství Hranických příležitostí byl Frýdek 2 třetiny vyrovnaným soupeřem, když se hosté prosadili hned v 6. 11. a 15. minutě, vypadalo to, že budeme svědky vysoké porážky, ovšem druhou část již domácí odbránili bravůrně a díky brance Valigury ukazovala časomíra na konci druhé části skóre 1:3. Ve třetí třetině začaly Frýdku docházet síly a Hranice trestaly každé zaváhání frýdeckých hráčů. Postupně tak zvládly do konce utkání přidat další 4 branky a potvrdily tak roli favorita.

branky: 34. Ivan Valigura - 6. Jan Kolajta, 11. Radim Klimecký, 15. Tomáš Václavík, 48. Marek Hloch, 55. Petr Velech, 57. Štěpán Potsch, 59. Štěpán Potsch; rozhodčí: Martin Kotala - Pavel Vojkůvka;

sestava: Martin Kalivoda, Vít Kahánek, Tomáš Tobola, Jan Lojkásek, Filip Závodný, Vojtěch Gřunděl, Ivan Valigura, Martin Nenička, Radek Měrka, Matěj Vláčil, Filip Sikora, Richard Mäkký, Lukáš Gamrot, Michal Prokop, Michal Zápalka, Marek Hrabec