herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
Jeden za všechny, všichni za jednoho.
Michal Zápalka
Nominace starších žáku na sobotu 22.9.2018
Nominace kategorie elévové na sobotu 22.9.2018
INFORMACE- Klubové focení
POZOR ZMĚNA času tréninku na 2.zš (připravka,elévové)
aktualita
ostatní články
KOVO KM machining s.r.o. Český florbal Český florbal

Novinky

26.08.2018: VE STŘEDU 29.8.2018 ZAČÍNÁME "SPOLEČNĚ"
Přípravka,elévové, mladší žáci 16:55-18:35 Starší žáci,juniorky 18:35-20:00 Muži,junioři,dorost 20:00-21:45

23.05.2015: Schůzka mužů a juniorů
V úterý 26.5.2015 se v 19:00 koná na 2. ZŠ schůzka mužů a juniorů. Účast všech (i hráčů na hostování) je důležitá, přiveďte i případné posily pro příští sezónu.

03.05.2015: Dorostenci na PG2015
Žádám všechny, kteří jsou nominováni o zaslání informace o účasti či neúčasti na PG2015. Info na FB, SMS, Mail. NOMINACE: Hrabec, Staník, Chamrád, Březina, Fojtík, Jenčo, Prokop, Sikora, Onderka, Klimecký, Kolek, Rada, Rakovský, Godiš, Šnyta, Matějka, Habrnál

30.04.2015: Ve sváteční pátky zrušeny tréninky
1.5. a 8.5. 2015 se na SPŠ ruší tréninky.

27.01.2015: TRÉNINKY B13 NA PRAGUE GAMES
Od 5.2.2015 začínají tréninky na Čeladné a to každý čtvrtek od 18:00 do 19:30 - pro vybrané hráče

Nadcházející utkání

Starší žáci

sobota 22.09. 09:00
soupeř: FbK Horní Suchá
hala: SH ZŠ Čeladná

sobota 22.09. 12:30
soupeř: 1. FBK Rožnov p/R
hala: SH ZŠ Čeladná


Elévové

sobota 22.09. 08:30
soupeř: Z.F.K. AQM Petrovice
hala: SH Gymnázium Orlová

sobota 22.09. 09:30
soupeř: Florbal Exelsior Havířov
hala: SH Gymnázium Orlová

sobota 22.09. 10:30
soupeř: 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
hala: SH Gymnázium Orlová

sobota 22.09. 11:30
soupeř: 1. SC Bohumín´ 98
hala: SH Gymnázium Orlová


Junioři

neděle 23.09. 15:10
soupeř: FBC TIGERS PORUBA
hala: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

neděle 23.09. 17:30
soupeř: 1. FBK Rožnov p/R
hala: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.


Muži

sobota 29.09. 17:00
soupeř: FBK Jeseník
hala: MSH Jeseník


Mladší žáci

sobota 29.09. 09:35
soupeř: PASKOV SAURIANS
hala: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

sobota 29.09. 10:45
soupeř: FBC Srdcovka Český Těšín
hala: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

sobota 29.09. 11:55
soupeř: FBC Vikings Kopřivnice
hala: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

sobota 29.09. 13:40
soupeř: Z.F.K. AQM Petrovice
hala: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice


Juniorky

sobota 29.09. 10:00
soupeř: Florbal Vsetín
hala: SH Na Lapači Vsetín

sobota 29.09. 13:30
soupeř: Zlín Lions
hala: SH Na Lapači Vsetín


Muži

neděle 30.09. 10:00
soupeř: FBC ORCA KRNOV
hala: SH ZŠ Krnov


Dorostenci

neděle 30.09. 09:00
soupeř: FBC ORCA KRNOV
hala: SH ZŠ Čeladná

neděle 30.09. 12:30
soupeř: FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
hala: SH ZŠ Čeladná

Tabulka Muži A - Divize

pořadí tým utkání V VP PP P bodů
Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in